Nasza firma

Jesteśmy firmą dostarczającą urządzenia oraz wykonującą instalacje techniki basenowej do basenów publicznych, po baseny dla klientów prywatnych. Zajmujemy się również sprzedażą chemii basenowej.

Waterworld® realizuje projekty fontann dostarczając urządzenia oraz wykonanie instalacji fontannowej. Oprócz realizacji i serwisowania basenów oraz fontann firma nasza specjalizuje sie w stacjach uzdatniania wody. Terenem naszego działania jest Warszawa, Województwo Mazowieckie jak i cała Polska.

OFERTA

Baseny

Waterworld® jest firmą dostarczającą urządzenia oraz wykonującą instalacje techniki basenowej do basenów publicznych po baseny dla klientów prywatnych.

Podejmujemy się wykonania obiektów basenowych zarówno dla klientów indywidualnych, hoteli czy pensjonatów, po obiekty dla osiedli mieszkaniowych i innych. Nasza oferta obejmuje bardzo wiele/szereg rozwiązań w zależności od zapotrzebowania klienta.

Waterworld® dostarczy państwu baseny ogrodowe, baseny wewnętrzne oraz zewnętrzne, z rynną przelewową lub skimmerem.

Ponadto jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom szereg akcesoriów do pielęgnacji basenów, chemię basenowa, urządzenia czyszczące oraz wodne atrakcje.

Dowiedz się więcej:

Fontanny

Firma podejmuje się wykonania zlecenia w centrach handlowych, biurowych, na placach miejskich oraz parkach, a także u klientów indywidualnych.

Projekty realizacji, których się podejmujemy są projektami indywidualnymi wymagającymi nietypowego i indywidualnego podejścia, przygotowywane z dbałością i wedle ścisłych wymagań naszych Klientów.

Fontanny dostarczane przez nas posiadają dysze, które pracują w sposób okresowy lub też ciągły, zmieniając kształt strumienia oraz poziom wypływającej wody. Każda z fontann może pracować wedle indywidualnych potrzeb zleceniodawcy. Może współpracować z indywidualnie opracowanym system sterowania kierującym pracą wszystkich jak również i pojedynczych dyszwspółgrających z oświetleniem i/lub muzyką.

Waterworld® oferuje pełną gamę akcesoriów fontannowych:

-filtry piaskowe i pompy obiegowe
-dysze i wylewki
-aparaturę kontrolno - pomiarowo - dozującą
-środki do pielęgnacji wody
-podwodne reflektory ledowe i halogenowe

Stacje uzdatniania wody

Oprócz realizacji i serwisowania basenów oraz fontann firma nasza specjalizuje sie w stacjach uzdatniania wody.

Oto lista urządzeń jakie oferuje państwu nasza firma:

-urządzenia do filtracji mechanicznej
-urządzenia do odżelaziania
-urządzenia do zmiękczania wody
-urządzenia do odmanganiania wody
-odwróconej osmozy

Dowiedz się więcej:

Lista katalogów urządzeń do pobrania:

REFERENCJE
KONTAKT